Java programavimo kursas

Java – programavimo kalba, kurios aktualumas bei specialistų poreikis auga jau nuo 1995 metų, kartais ji net vadinama programavimo kalbų karaliene. Šios programavimo kalbos populiarumo priežastis slypi labai plačiame pritaikomume – Java pasitelkiama kuriant programinę įrangą, mobiliąsias aplikacijas ar net didelės apimties sistemų kūrimą. Java kursai yra puikus pasirinkimas norintiems įgyti plataus spektro žinių, nes tai yra viena universaliausių ir plačiausiai paplitusių programavimo kalbų pasaulyje.

Front-End programavimo kursas

Front-end programuotojas sukuria tai, su kuo paprastai susiduria vartotojai. Front-end programavimo dėka vartotojai savo ekranuose gali matyti svetainės struktūrą bei vizualus, kuriems sukurti prireikia ne tik techninių, bet ir kūrybinių įgūdžių. Front-end programuotojų poreikis nei kiek nesusileidžia kitiems, šio specialisto pagalbos prireikia norintiems užtikrinti patrauklią bei dinamišką interneto svetainę, o to siekia kone visi verslai. Rinkitės studijuoti šią programą ir pasitelkdami HTML, CSS ir JavaScript, kurkite vartotojams matomas sąsajas.

Python programavimo kursas

Python programavimo kalba naudojama tokių didžiųjų organizacijų kaip „Google“, „Facebook“ „Uber“, „Instagram“ ir „Netflix“. Ši kalba yra puikus įrankis kurti internetinius puslapius, analizuoti duomenis, įtraukiant mašininį mokslą (angl. machine learning) ir duomenų vizualizaciją. Python taip pat yra viena pagrindinių kalbų, naudojama kurti dirbtinį intelektą (angl. artificial intelligence). Be to, Python kalbą yra gana nesunku išmokti, o ja naudotis – smagu ir patogu, nes už jos slypi universalumas ir platus pritaikymas.

iOS programavimo kursas

iOS programuotojai kuria programėles įrenginiams, palaikantiems iOS – „Apple“ operacinę sistemą. 2021 metais visame pasaulyje jau buvo 1.65 bilijonai aktyvių „Apple“ įrenginių ir šis skaičius palaipsniui vis labiau auga. Baigus iOS programavimo studijas atsiveria durys į didžiąsias kompanijas, kuriančias aplikacijas „Apple“ įrenginiams. Įdomus faktas – iOS programuotojai įprastai uždirba net iki 25% daugiau, palyginus su vidutiniu programuotojo atlyginimu. Modernios platformos išmanymas ne tik atveria naujų galimybių, bet ir sutvirtina bendruosius programavimo įgūdžius.

.NET programavimo kursas

Dauguma svetainių bei verslo aplikacijų naudoja C# .NET programavimo kalbą, todėl vis labiau auga šios srities specialistų poreikis. .NET – galinga „Microsoft“ sukurta platforma, skirta kurti įvairaus sudėtingumo aplikacijas. Tai populiarus ir patikimas C# programavimo kalbos karkasas, o atviro kodo .NET platforma taip pat veikia ir su kitomis programavimo kalboms. Tai išsamios studijos, pasiryžusiems dar giliau pasinerti į programavimo pasaulį.

Programinės įrangos testavimas

Testuotojai – nepakeičiami specialistai, kurie užtikrina sklandų įrangų veikimą ir vis geresnę kokybę. Testavimas yra programinės įrangos vertinimo procesas, atliekamas siekiant įsitikinti, jog programinė įranga atitinka konkrečius kokybės bei saugumo reikalavimus, taip pat mėginant aptikti galimas klaidas. Testavimo kursai ypač tinkami stropiems ir analitinių gebėjimų nestokojantiems asmenims, pasiruošusiems į pagalbą pasitelkti ir savo kūrybiškumą.